CONTACTA
Petit Estel - Llar d’Infants i Parvulari

Tel 93 785 27 86
C/Puig Novell, 18
08221 Terrassa


Escola Nova - Ed. Primària, ESO i Batxillerat


Tel 93 786 28 24
C/Puig Novell, 33
08221 Terrassa
 


Secretariat


secretaria@petitestellanova.cat

Petit Estel:  Neus Mendiola, Elena Ibáñez i Elvira Fernández
La Nova: Montse Marinel·lo, Carme Vallet i Eva Alonso
 
Recursos Humans:  rrhh@petitestellanova.cat (Currículums Vitae)
 

Direcció i Coordinació

Directora: Maria Vives - direccio@petitestellanova.cat
Joan Martí Ferran - direccio@petitestellanova.cat
 

Comptabilitat:
 
Luz Marina - lmarina@petitestellanova.cat
Laia Surdé - lsurde@petitestellanova.cat
Martí Ferran - mferran@petitestellanova.cat

Coordinadora Llar d’Infants
 
Montse Ortega - mortega@petitestellanova.cat
 

Coordinadora Educació Infantil
 
Montse Ferran - moferran@petitestellanova.cat
Mònica Coll - mcoll@petitestellanova.cat
 

Coordinadores Educació Primària

Marta Ferran - martaferran@petitestellanova.cat
Eva Zamora - ezamora@petitestellanova.cat
 

Coordinadors ESO i Batxillerat

Elena Badosa - ebadosa@petitestellanova.cat
Mònica Bosch - mbosch@petitestellanova.cat
Sergi Cebrián - scebrian@petitestellanova.cat
 

Coordinadores Extraescolars

Núria Ferran - nferran@petitestellanova.cat
Montse Ferran - moferran@petitestellanova.cat
PROMOCIÓ DEL BATXILLERAT
INSTAL·LACIONS
GALERIA DE FOTOS
ALÈXIA
BLOGS