Tutories

Tutories

Horari d’entrevistes

Llar d'infants

LL0
LL0:

Georgina Giménez: Dilluns de 10:00 a 11:00

LL1
LL1 A:

Queralt Sales: Divendres de 11:00 a 12:00

LL1 B:

Vanesa Ruiz: Divendres d'11:00 a 12:00

LL1 C:

Gemma Garcia: Dilluns de 10:00 a 11:00

LL2
LL2 A:

Glòria García: Dijous d'11:00 a 12:00

LL2 B:

Laura Guillén: Dijous d'11:00 a 12:00

Infantil

I3
I3 A:

Irene Solà: Dilluns de 15:00 a 17:00<, Dimarts de 10:00 a 11:00 i Divendres d'11:30 a 12:00

I3 B:

Josephine Navarro: Dimarts de 12:00 a 12:30, Dimecres de 10:30 a 11:30 i Divendres de 12:00 a 13:00

I3 C:

Laura Hernández: Dilluns d'11:00 a 12:00, Dimarts de 12:00 a 12:30 i Dijous de 10:30 a 11:30 i de 15:00 a 16:00

I4
I4 A:

Mireia Carreño: Dimecres d'11:00 a 12:30 i Dijous d'11:00 a 13:00

I4 B:

Míriam Ortiz: Dilluns de 9:30 a 10:00, Dimarts d'11:00 a 12:00, Dijous de 15:00 a 16:00 i Divendres de 9:00 a 9:30

I4 C:

Sílvia Méndez: Dilluns de 12:00 a 13:00, Dimecres de 9:00 a 10:00 i Dijous de 9:00 a 9:30

I5
I5 A:

Mar Jimenez: Dimecres de 9:00 a 10:00 i Divendres de 9:30 a 10:30 i d'11:00 a 12::00

I5 B:

Marta Adell: Dilluns de 12:00 a 13:00 i de 16:00 a 17:00, Dijous de 9:00 a 9:30 i Divendres de 9:30 a 10:30

I5 C:

Meritxell Balanyà: Dilluns d'11:00 a 12:00, Dimarts d'11:00 a 12:00, Dimecres d'11:00 a 12:00 i Divendres d'11:30 a 12:00

Primària

1r curs
1rA:

Helena Cabré: Dimarts de 9:00 a 10:00 i Dijous de 9:00 a 10:00

1rB:

Anna Luque: Dimarts de 12:00 a 13:00 i Dijous de 12:00 a 13:00

1rC:

Davinia Pujol: Dijous de 16:00 a 17:00 i de 9:00 a 10:30

2n curs
2nA:

Clara Escorihuela/ Laura Menéndez: Divendres de 9:00 a 10:00 i Dimarts de 10:30 a 11:30

2nB:

Paula Baeza: Dimarts de 9:00 a 10:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

2nC:

Àgueda Martín: Dilluns de 16:00 a 17:00 i Dijous de 12:00 a 13:00

3r curs
3rA:

Mònica Puig: Dimarts d'11:00 a 12:00 i Dimecres de 16:00 a 17:00

3rB:

Anna Ribas/Miriam Butjosa: Dimarts de 12:00 a 13:00 i Dimecres de 9:00 a 10:00

3rC:

Laia Prat: Dilluns de 16:00 a 17:00 i Dimarts d'11:00 a 12:00

4t curs
4tA:

Mercè Riera: Dilluns de 15:00 a 16:00 i Dimercres de 12:00 a 13:00

4tB:

Laia Coma: Dimecres de 16:00 a 17:00 i Divendres de 10:30 a 11:30

4tC:

Eva Zamora: Dimlluns de 16:00 a 17:00 i Dijous de 9:00 a 10:00

5è curs
5èA:

Andrea Lao: Divendres de 9:00 a 10:00 i Dijous de 15:00 a 16:00

5èB:

Estela Ruedas: Dimecres d'11:00 a 12:00 i Divendres de 15:00 a 16:00

5èC:

Verónica Peinado: Dilluns de 12:00 a 13:00 i Divendres de 9:00 a 10:00

6è curs
6èA:

Marta Gazulla: Dilluns de 12:00 a 13:00 i Dimecres de 15:00 a 16:00

6èB:

Glòria López: Divendres de 16:00 a 17:00 i Dilluns de 15:00 a 16:00

6èC:

Andrea Moreno: Dimecres de 12:00 a 13:00 i Divendres de 16:00 a 17:00

Secundària

1r ESO
1r ESO A:

Sílvia Casellas: Dimarts d'11:30 a 12:25

1r ESO B:

Cristina Martínez: Dijous de 10:00 a 11:00

1r ESO C:

Marta Ribera: Dijous de 9:00 a 10:00

2n ESO
2n ESO A:

Maïta Serdà: Dijous de 15:15 a 16:15

2n ESO B:

Anna Canals: Dijous de 16:15 a 17:15

2n ESO C:

Núria Bielsa: Dijous de 9:00 a 10:00

3r ESO
3r ESO A:

David Gorriz: Dijous d'11:30 a 12:25

3r ESO B:

Marta Martín: Dilluns de 15:15 a 16:15

3r ESO C:

Xavier Serra: Dijous de 16:15 a 17:15

4t ESO
4t ESO A:

Elvira Bernad: Dilluns de 15:15 a 16:15

4t ESO B:

Daniel López: Dimarts de 10:00 a 11:00

4t ESO C:

Pietat Cervera: Divendres d'11:30 a 12:25

Batxillerat

1r BATXILLERAT
1BAT A

Sergi Cebrián: Dijous de 15:15 a 16:15

1BAT B

Helena Sierra: Dilluns de 16:15 a 17:15

2n BATXILLERAT
2BAT A

Esther Ruiz: Dijous de 15:15 a 16:15

2BAT B

Judit Capdevila: Divendres d'11:30 a 12:25